• WBOX Avantajları
  • >
  • Web Paketi Avantajları

WBOX'ın sunduğu avantajlar ile daha üstünsünüz

WBOX'ın sunduğu avantajlar ile cebiniz rahat eder, fazla ödemezsiniz, neye ihtiyacınız varsa sadece ona para ödersiniz. Google'da çıkmıyorum derdi yaşamazsınız.
İşte WBOX'ın sunduğu avantajlardan bazıları.

Hesaplı

Hesaplı,

daha az paraya daha çok özellik

WBOX, sunduğu avantajlara, kullanım kolaylıklarına göre en hesaplı web paketidir. Ödediğiniz fiyat haricinde size ekstra bir ücret, supriz fiyat asla çıkmaz. Piyasa’da 5000$ - 6000$ civarında bir değere sahip olan web sitesi size senelik sadece 149$* gibi minimum bir ücrete mal olur.

*WBOX başlangıç paketi ücreti 149 $ olarak belirlenmiştir ve hiç bir özellik kısıtlaması yoktur. Her şey dahildir. Bu paket ile beraber 1 adet e-posta hesabı ve 100 MB hosting alanı dahildir.

Pratik ve Kullanışlı

Pratik ve Kullanışlı,

daha kolay kullanım

WBOX’ı kullanmak çok kolaydır. WBOX içeriklerinizi kendiniz girmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi kendi bünyesinde sunar. WBOX ile içeriklerinizi kolayca gruplar altında toplayıp kategoriler halinde sunabilirsiniz. İçeriklerinizi resimler, videolar ve dokümanlar ile zenginleştirmeniz de çok kolay. WBOX’ın özelliklerini tek tıklama ile açıp kapatabilirsiniz.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu,

google'da daha yukarıda yer alın

WBOX size maksimum arama motoru optimizasyonu sunar. Düzgün bir şekilde girilmiş olan içeriğiniz ile Google ve diğer popüler arama motorlarında yüksek reyting almanızı sağlar. İçeriğiniz ile ilgili kelimeler arattırıldığında rakiplerinizden üstte çıkma ihtimaliniz çok yüksektir.

WBOX’ın kodlanması ve tasarlanması esnasında dikkat edilmiş olan en önemli adım Google uyumluluğudur. Google için önemli olan alanların şekillendirilmesi WBOX’a bırakılıp müşteri müdanesine kapatılmıştır. Google dizinlerine daha hızlı eklenebilmeniz için her güncellemeden sonra XML site haritanız da WBOX tarafından tekrar oluşturulur. Dolayısı ile WBOX, Google’ın web sitenizde ziyaret etmesi gereken sayfaları hızlı bir biçimde Google’a birdirmiş olur.

Zengin Sunum Olanakları

Zengin Sunum Olanakları,

içeriklerinizi resimlerle,videolar ve dökümanlar ile zenginleştirin

WBOX ürünlerinizi, hizmetlerinizi, etkinliklerinizi, haberlerinizi ve diğer olası içeriklerinizi müşterilerinize ve diğer ilgili insanlara sunmanız için ortam sağlar. Ziyaretçilerinize ürünlerinizi, hizmetlerinizi ya da her hangi bir konu hakkında bilgi sunarken, WBOX ile içeriklerinize eklediğiniz videolar, resimler ile sunumunuz zenginleşir. Sonuçta ziyaretçileriniz için içeriğiniz daha etkin daha tatmin edici olur.

Ücretsiz Güncelleme

Ücretsiz Güncelleme,

yenilikler, güncellemeler hemen sitenize yansıtılır

WBOX ile güncellemeler ve yenilikler için ayrıca ücret ödemezsiniz. WBOX ekibi sürekli yeni güncellemeler yaparak web sitenizi daha güçlü, daha fonksiyonel hale getirir. Yenilikleri takip eder ve yapılması gerekenleri WBOX paketlerine ekler.

İçerik Gruplama ve Kategorilendirme

İçerik Gruplama ve Kategorilendirme,

içeriğinizi kolayca organize edin

WBOX, özellikle zengin içeriği olanlar için içerik karışıklığını önlemek amacıyla güçlü bir gruplama ve kategorilendirme özelliği sunar. Bu özellik sayesinde içeriklerinizi önce gruplar ve grupların altında ise kategorilendirebilirsiniz. Sonuç olarak ziyaretçilerinizin ihtiyacı olan içeriğe daha kolay erişmesini sağlamış olursunuz.

Etkileyici Görsel Tasarım

Etkileyici Görsel Tasarım,

değişik renk seçenekleri ile daha özgür olun

WBOX, içeriklerinize en uygun tasarımı zengin renk seçenekleri ile birlikte sunar. Site tasarımını ve renk seçimini kurumsal kimliğinize uygun veya içeriklerinizle uyumlu şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde, web sitenizin tasarımını ve renklerini anında değiştirebilirsiniz.

Teknik Destek

Teknik Destek,

takıldığınızda hemen sorun, cevaplayalım

WBOX ile web sitenize sahip olduktan sonra sizi asla yalnız bırakmayız. WBOX’ı nereden satın alırsanız alın, mesai saatleri içerisinde telefonla merkez ofisimizden teknik destek alabilirsiniz. Dilerseniz destek@wbox.web.tr adresine e-posta gönderip yazılı olarak da teknik destek talebiniz bildirebilirsiniz.

Bunların haricinde www.wbox.web.tr adresindeki, destek sayfamızdaki videoları izleyip, kategori ve grupların nasıl oluşturulduğunu, içeriklerin nasıl girildiğini ve diğer site ayarlarının nasıl yapıldığını uygulamalı olarak görebilirsiniz.

Yine de bire bir eğitim almak isterseniz, buyrun ofisimize. WBOX ile ilgili tüm sorularınıza cevap verelim, sorunlarınızı çözelim, bilgilendirelim. Bu hizmetimiz de tamamen ücretsizdir.

Hosting ve E-Mail Hizmeti

Hosting ve E-Mail Hizmeti,

düşünmeyin bunların hepsini sizin için hallediyoruz

WBOX’a sahip olduktan sonra hosting (web sitenizin sunucularımızda barındırılması) ve e-mail hizmetiniz de tarafımızdan verilir. Seçtiğiniz paket dahilindeki e-mailleriniz ve hosting hizmetiniz tarafımızdan açılır ve hemen e-mail adresinizi ve web sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Çoklu Dil Desteği,

web siteniz her dili konuşsun

WBOX’ın en avantajlı yönlerinden biri de çoklu dil desteğine izin vermesidir. WBOX ile web siteniz ister tek dil konuşsun, isterse 10 dil konuşsun. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ücretsiz gelmektedir. Bunların haricinde WBOX ile aşağıdaki lisan seçeneklerinden birine sahip olmak için sadece minumum ücret ödersiniz.

- Türkçe (Ücretsiz)
- İngilizce (Ücretsiz)
- Almanca
- Arapça
- Çince
- Hollandaca
- İspanyolca
- İtalyanca
- Japonca
- Fransızca
- Portekizce
- Ruşça
- Romence

Cross-Browser Uyumluluğu

Cross-Browser Uyumluluğu,

her ortamda web siteniz sorunsuz çalışsın

WBOX, %100 cross-browser uyumludur. Bu sayede, sadece Internet Explorer’da değil, diğer internet göz atıcılarında da sorunsuz bir şekilde web sitenizi gezebilirsiniz. İster cep telefonunuz ile gezin, isterseniz de diz üstü bilgisayarınızla gezin, hiç bir sorun yaşamazsınız. WBOX, popüler tüm web browserlar ile uyumludur.

15 Gün Para İade Garantisi,

memnun değilseniz paranızı iade ediyoruz

Ürünümüzden memnun kalmadınız veya herhangi bir sebepten dolayı geri iade etmek zorundasınız. Ürünümüzü satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde iade talebinde bulunmanız halinde tüm ödediğiniz ücret* sebepsiz - sualsiz tarafınıza geri iade edilir.

* Müşteri alan adı tescil talebinde bulundu ise alan adı müşteriye ait olacağından, alan adı için yapılan masraf müşteri alacağından düşülür.