• WBOX Destek
  • >
  • Destek Kanalları

WBOX Destek Kanalları

WBOX destek sayfalarına hoşgeldiniz. Aşağıda sizin için destek kanallarımızı sıraladık. Burada işinize yarar videolar, kullanım kılavuzlarını bulabilir, WBOX'ı kolayca kısa bir sürede kendiniz çözebilirsiniz. Dİlerseniz diğer hizmet kanallarımız size yardıma hazırız. İşte destek kanallarımız.

Kullanım Kılavuzları

Kullanım Kılavuzları,

adım adım nasıl içerik eklersiniz?

WBOX’ı daha iyi kullanabilmeniz için kullanım kılavuzu hazırladık. Kılavuz içinde WBOX’ın özelliklerini, nasıl grup ve kategorileri oluşturabileceğinizi, nasıl içeriklerinizi girip düzenleyeceğinizi adım adım anlattık.

Video

Video,

görüntülü anlatım ile websitenizi nasıl yöneteceğinizi görün

WBOX’ı daha kolay kullanmanız için videolar hazırladık. Yönetim panelini nasıl kullanacağınızı, WBOX’ta içeriklerinizi nasıl düzenleyeceğiniz, içerik gruplarını, kategorileri nasıl düzenleyeceğinizi anlattık. Videolara göz atmak için tıklayınız.

E-posta ile Destek

E-posta ile Destek,

bize yazın, size geri dönelim

Destek almak istiyorsunuz. Probleminiz ile ilgili bize e-posta gönderin. Herhangi bir problem varsa, hemen sorununuz tarafımızdan çözülecektir. Takıldığınız noktalar varsa tWBOX takımdan birileri size geri dönecek ve hemen sorununçözüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Destek için destek@wbox.web.tr

Telefon ile Destek

Telefon ile Destek,

sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağız

Hemen arayın. 0212 220 15 21 telefonun diğer ucunda size destek vermek isteyen ekibimizden biri var. İş günleri, mesai saatleri içerisinde 09:00 - 19:00 arası WBOX web paketleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Birebir Eğitim İmkanı

Birebir Eğitim İmkanı,

her WBOX kullanıcısı birebir eğitim imkanına sahiptir.

WBOX’ı kullanmaya başlayan her müşterimiz 2 saat boyunca birebir ücretsiz eğitim hakkına sahiptir. Ofisimizi ziyaret ederek WBOX hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir, kullanım kolaylıkları, daha başarılı içerik yönetimi hakkında gerekli bilgiye daha kolay sahip olabilirler.